Anasayfa Sayfa Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?


İlgi Kültür Sanat Yayınları olarak 20 yılı aşan yayıncılık tecrübemizde pek çok değerli kitabı okurlarımızla buluşturduk. İlk günkü heyecanımızı hiç kaybetmediğimiz bu yolda, yayıncılık tecrübemizi e-ticaret alanına da taşımaya karar verdik ve 2020 yılının ilk ayında ilgikitap.com’u yayın dünyasıyla buluşturduk. VİZYONUMUZ:


Bunca yıllık tecrübemizin sonucunda değerli okurlarımızın ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz; bu sayede altyapımızı ve çalışmalarımızı sizlerin ihtiyaç ve taleplerini en hızlı şekilde karşılayacak şekilde hazırladık. Uygun fiyatlı eserlerle, kampanyalı setlerle kitapların zengin dünyasına hızlı ve güvenilir şekilde erişmenize vesile olmak, tıpkı bir kitabın tüm yolculuğunda yanında olmak kadar bizi heyecanlandırıyor.


ilgikitap.com’u sizlerle buluştururken hedeflerimizden bir diğeri de, arkasında bin bir emek olduğunu çok iyi bildiğimiz kitaplara bağımsız bir mecra sunmak oldu. Yüzbinlerce kitap içinden istediğiniz kitaba ve yayınevine kolayca ulaşmanızı sağlamak ve tıpkı büyük yayıncılar gibi küçük yayıncıların da kendilerini kitaplarıyla ifade etmelerine olanak tanımak istedik.


Bizler, gün geçtikçe sektördeki yerimizi sağlamlaştırıp öncü konuma gelmek için çok çalışıyoruz ve gösterdiğiniz ilgiye layık olmak için çalışmaya devam edeceğiz.