Anasayfa Sayfa S.S.S


- Kredi Kartına Taksit yapıyor musunuz ?

Evet, taksit seçeneğimiz bulunmaktadır


- Kargo ücreti var mı ?

250 TL üzeri alışverişler için kargo ücretini biz karşılıyoruz.


- Sorularımı Nasıl iletebilirim ?

Sitemiz üzerinden sağ altta bulunan "Canlı Destek" bölümünden, Whatsapp hattımızdan, info@ilgikitap.com adresine mail atarak bizlere her türlü sorunuzu iletebilirsiniz.


- Sattığınız ürünler orijinal mi ?

Evet, satışını yaptığımız tüm kitaplar orijinal ürünlerdir. Korsan kitapla savaşımızda sizlerinde desteği için fiyatları olabilecek en uygun seviyelerde tutmaya çalışıyoruz.- Tedarik Süreci Nedir?

İlgi Kitap olarak binlerce kitaba ait nüshayı stoklarımızda bulunduruyoruz. Ancak yayınevlerince bugüne kadar yayınlanmış yüz binlerce kitap olduğundan diğer firmalar gibi biz de çok satan ürünleri stoklarımızdan, satışı daha az olan ürünleri ise dağıtımcı firmadan tedarik ederek gönderiyoruz. Buna da tedarik süreci diyoruz.


- Siparişimi Oluşturduktan Sonra Siparişimin Gönderimi Ne Kadar Sürmekte Ve İşlem Nasıl Olmaktadır?

Siparişinizi oluşturduktan sonra talep ettiğiniz ürünler elimizde mevcutsa maksimum 3 iş günü içerisinde size gönderimini sağlıyoruz, sipariş ettiğiniz ürünlerden biri ya da birkaçı elimizde mevcut değilse tedarik sistemiyle çalıştığımız için uygun tedarikçi firmalardan ya da yayın evlerinden tedarik ederek gönderim yapıyoruz. Ortalama tedarik sürecimiz tedarikçi firma veya yayınevine göre değişmekle beraber 2-7 iş günüdür. Ürünler tarafımızdan kargoya teslim ettikten sonra kargo firmasının ürünü size teslim süresi değişkenlik göstermekle birlikte MNG Kargo için 1-4 işgünü arasındadır. Ancak güncel durumda bazı şehirlerde salgın artışına bağlı olarak kargo teslimatlarında gecikmeler yaşanabilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı, teslim yapılacağı bölgeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ülke olarak son zamanlarda yaşadığımız salgın vakası sebebiyle bazı bölgelerin kargo sevkiyatı uzayabilmektedir. Siparişinizi oluştururken bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

*İlgi Kültür Yayınları, İlgi Çocuk, Flamingo, Arrow, Avrupa Yakası, Fantastik Kitap, Yeniyüzyıl yayınevleri stoklu olduğu için aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.


- Web Sitenizde Stok Bilgisi Neden Yok?

Ürünler için satışa uygunluğu bulunan birçok kanal ile sitemiz arasında doğrudan bir entegrasyon olduğu ve sizlere sunduğumuz ürün yelpazesinin zenginliği ve ek olarak mağazalarımızda aktif satışın her an devam ediyor olması gibi sebeplerle sitemiz üzerinde herhangi bir stok bilgisi yer almamaktadır.


- Toplu (1000 adet ve üzeri) kitap almak istiyorum, ne yapmalıyım ?

info@ilgikitap.com adresimize talebinizi detayları ile iletirseniz, size özel fiyatlar ile tarafınıza dönüş sağlanacaktır.